KOBİ’lerin, Sivil Toplum Kuruluşlarının ve Yerel Yönetimlerin, Kalkınma Ajansları, KOSGEB, TKDK, Tarım Bakanlığı, Avrupa Birliği, Ulusal Ajans, Birleşmiş Milletler, TÜBİTAK ve benzeri diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında , Elazığ ilinde kurulmuştur.

Kuruluşundan günümüze TKDK IPARD Projeleri, KOSGEB Projeleri, KALKINMA AJANSI Projeleri, TUBİTAK Projeleri, HORIZON 2020 , TANAP , Cazibe Merkezi ,Yatırım Teşvik ,DAP , KKYDP , European Bank forReconstructionand Development , Genç Çiftçi gibi çok çeşitli hibe programlarında değerli yatırımcılarına hizmet vermiştir.

EL-VETAR Danışmanlık Eğitim Ltd. Şti., iş dünyasının nitelikli iş gücü ve deneyimli insan kaynaklarının oluşmasında uluslar arası yönetim sistemleri alanında güncel bilgileri aktararak sektörler arasında güç kazanmayı ve kurumsallaşmayı amaç edinen kuruluşlara danışmanlık hizmetleri ile destek sunmaktadır. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve güvenilir danışmanlık hizmetlerini geniş zamana yayarak kurumsal çözümler sunan bir ekip ruhu içinde çalışıyoruz. Bölgemizdeki seçkin kurum ve kuruluşların EL-VETAR ‘ın bilgi, yetkinlik ve işgücü geliştirme hizmetlerinden yararlanmalarının farklı nedenleri var, tüm çalışmalarınızda yanınızda profesyonel bir gücü hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

EL-VETAR Mühendislik  veYatırım Danışmanlığı sürekli iyileştirme ve geliştirme konusunu kendisine ilke edinmiştir. Firmamız bu ilke çerçevesinde hizmet verdiği kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şu ana kadar hazırlamış olduğu projelerdeki başarısı, uzman danışman kadrosu ve eğitmenleri ile yılların getirdiği deneyimi ülkemizin KOBİ’lerine sunmaktadır.

Misyonumuz

Hizmet alan müşterilerimizin, yönetim kapasitelerinin gelişimine katkı sağlamak, işletmelerinde kurumsal bir yapılanma ile yönetim becerisi oluşturmalarına yardımcı olmak, kamu hibe ve kredilerinden yararlanacak KOBİ’lere rehberlik yapmaktır.
Danışmanlık sektöründe Türkiye’nin öncü işletmeleri arasında yer almak üzere organizasyonumuzu planlamak, müşteri ihtiyaçlarını tercihler sunarak karşılamaya yönelik adımlar atmak ve en yüksek düzeyde fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Kalite Odaklı modern çalışma anlayışımız, kişiler ile kurumlara karşı sorumlu ve güvenilir olmaya gösterdiğimiz titizlik, dürüstlük ilkemiz ve motivasyonu yüksek başarılı bir ekip oluşumuz değerlerimizin ana unsurudur.

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek; müşteri odaklı, güvenilir, dürüst, hoşgörülü ve sürekli gelişime önem vererek müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümler sunmak değerlerimiz arasındadır.